Tilbake til alle rapporter

Behov for skraping av issvuller.

Rapportert anonymt 16:54, tir. 17 januar 2012

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag mindre enn et minutt senere

Her må det skrapes is med veihøvel. Her er det tykt islag med dype hull og svært vanskelig fremkommelighet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gata er så ille nå at bilene har begynt å kjøre på fortauet for å unngå issvullene i gata. Isen er så tykk at veien og fortauet går i ett.

    Publisert anonymt 17:15, tor. 19 januar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:25, søn. 19 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter