Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:01, man. 30 januar 2012

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

I enden av Ugelivegen mot husnr 11, 13 og 15 mangler gatelys. Det er strøm til stolpe i nærheten med ikke gatelys. I mørke årstider er det spesielt mørkt for skolebarn og eldre som skal til og fra hus og hjem. Vi ønsker svært gjerne å få satt opp flere enn det ene gatelyset som er fra Fiskåvegen og innover i Ugeli. På forhånd takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter