Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt

Rapportert i kategorien Gatelys av Tom Erik Dønnestad 07:09, man. 6 februar 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 1 minutt senere

Gatelyset i krysset Toftelandsveien / Klepslandsveien ved fotgjengerfeltet er defekt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søgne kommune har satt bort vedlikeholdet av kommunale vei- og gatelys til Otera. Informasjonen er derfor videresendt til dem.

    Med vennlig hilsen

    Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 08:07, man. 6 februar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tom Erik Dønnestad 08:29, man. 5 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter