Tilbake til alle rapporter

Problem:Dårlig belysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Sverre Normann Berg 20:41, tir. 7 februar 2012

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ved ut-/innkjøring fra Korsmo Boligfelt til Riksvei 2 er gatebelysningen for dårlig.Trafikken på R2 er til tider høy.Gatelys på R2 kan forlenges med noen stolper i tillegg.Hilsen bekymrede beboere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:59, tir. 6 mars 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:55, ons. 4 april 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter