Tilbake til alle rapporter

Blåbærstien saltnes

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:00, man. 20 februar 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 4 minutter senere

Denne biten har vel nå blitt kommunal?men det mangler gatelys der,og asfalten langs etter øst er ganske dårlig...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:58, man. 19 mars 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:24, man. 16 april 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:26, man. 14 mai 2012

  • Dårlig med lys fortsatt...

    Publisert anonymt 21:26, man. 14 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter