Tilbake til alle rapporter

Stor dump i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Guri H.Lindgaard 12:23, man. 27 februar 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alstahaug 1 minutt senere

Sør for Statoilstasjonen ved 60 km skiltet er det blitt en stor dump i veien. Det MÅ settes opp skilt STRAKS.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltene ble satt opp dagen etterpå.Raskt levert.Regner med at "dumpen" blir ordnet i løpet av sommeren.

    Sendt inn av Guri H.Lindgaard 13:20, man. 26 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter