Tilbake til alle rapporter

Frostspeng og dype hjulspor

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:15, ons. 9 mars 2011

Sendt til Sola 5 minutter senere

Dårlig asvalt, bør asvalteres raskest mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er er riksvei, dermed er det vegvesenet som har vedlikeholdet av denne

    Sendt inn av Arne Sandvik 12:42, tor. 17 mars 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter