Tilbake til alle rapporter

Mange hull i veien

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei anonymt 15:32, ons. 29 februar 2012

Sendt til Klepp og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Her ligger det hull langs hele veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble fikset veldig fort!

    Sendt inn av Ole Selvåg 23:14, søn. 18 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter