Tilbake til alle rapporter

Tett rist i avløp

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Odd-Harald Gjersdal 11:41, tor. 1 mars 2012

Sendt til Sykkylven 3 minutter senere

Det står ei rist i avløpet som går gjennom veien. Denne rista er "nesten" heilt tett og må omgående renses for å ungå at vannet renner over og ut på veien.I krysset mellom Aurelia og Verkebrauta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter