Tilbake til alle rapporter

Lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Thor jørgen Kasbo 21:09, lør. 3 mars 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 1 minutt senere

Mangler gate lys ved anholdtveien 52 3160 stokke,, har meldt fra dette 2 ganger før til skagerak men ikke noe har skjedd... dette er 2 måneder siden men ikke noe skjedd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:50, tir. 3 april 2012

  • Har meldt i fra til skagerak energi to ganger tidligere.
    Det er vell ca 3 måneder siden jeg meldte fra første gang, denne lampen har gått to ganger på to år..

    Sendt inn av Thor jørgen Kasbo 07:50, tir. 3 april 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:03, tir. 1 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter