Tilbake til alle rapporter

Manglende gangfelt.

Rapportert anonymt 22:18, lør. 3 mars 2012

Sendt til Kristiansand og Vest-Agder 1 minutt senere

Hvorfor er det ingen gangfelt over veien ved Hauslia? Barna her må krysse en mye trafikkert vei som atpåtil er 70-sone, og rett etter en sving. Bare tidsspørsmål før det skjer en ulykke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:30, lør. 31 mars 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:35, søn. 29 april 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter