Tilbake til alle rapporter

Råkjøring/fartsdumper

Publisert av Jan Henrik Sandnes 22:24, lør. 3 mars 2012

Sendt til Kristiansand og Vest-Agder mindre enn et minutt senere

Vi trenger fartsdumper i Hauslia. Her er det MYE råkjøring, og jeg har selv opplevd og sett flere andre nesten-ulykker her pga høy fart. Dette er også skolevei for flere barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:31, lør. 31 mars 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter