Tilbake til alle rapporter

Mørklagt gate

Rapportert i kategorien Gatelys av linda buckholm taknæs 09:09, tor. 15 mars 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Gatelyset ved kaasbølsvei 42 har vært ute av drift siden først på februar. kan noen hjelpe??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi har varslet NEAS slik at de kan ta med dette punktet på neste vedlikeholdsrunde.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 10:21, tor. 15 mars 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:33, tor. 12 april 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:39, tor. 10 mai 2012

  • Ingenting som har skjedd her ennå. Fortsatt like mørkt...

    Sendt inn av linda buckholm taknæs 15:39, tor. 10 mai 2012

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:05, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter