Tilbake til alle rapporter

Kumlokk defekt

Publisert av Jens Chr. Lange 20:06, fre. 16 mars 2012

Sendt til Bærum og Akershus 4 minutter senere

Kumlokk for overflatevann er ødlagt og farlig for fotgjengere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:07, tir. 8 mai 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jens Chr. Lange 14:53, man. 11 juni 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter