Tilbake til alle rapporter

Gatelys Byåsveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:07, ons. 21 mars 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Meldal 3 minutter senere

Ved Byåsveien 43 er gatelyset slukket. Dette er til fare for gående og sykklende langs Byåsveien.Dette fører til et stort mørklagt område.Dette er et gatelys som skal lyse opp fortauet i Byåsveien som er en meget trafikkert vei/fortau.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter