Tilbake til alle rapporter

Mangler refleksmarkeringer

Rapportert anonymt 19:47, søn. 25 mars 2012

Sendt til Vest-Agder og Farsund 2 minutter senere

Den nye delen på FV 43 mangler refleksmarkeringer langs vegkanten, det bør komme på plass, i tillegg er det sving på veien her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:56, man. 23 april 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:16, man. 21 mai 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:43, tir. 19 juni 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:04, man. 27 august 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:41, man. 1 oktober 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:40, man. 29 oktober 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:10, man. 26 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:26, ons. 26 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:23, ons. 23 januar 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:06, ons. 20 februar 2013

  • Bør prioriteres - skal antagelig reparere vegen der nå som har seget

    Publisert anonymt 10:06, ons. 20 februar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter