Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert anonymt 16:46, man. 26 mars 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Larvik og Vestfold 3 minutter senere

På griniveien, nedenfor røyskattlia 2, bak hvite garasjer er det et løst kumlokk som bråker hver gang et kjøretøy passerer i retning fra oslo.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter