Tilbake til alle rapporter

Feiing av gangveier

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 21:06, tor. 29 mars 2012

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hei Barna har så veldig lyst til å begynne å sykle til skolen, men jeg er bekymret for det er så mye strøsteiner fra i vinter og de skrenser med en gang de bremser. De må sykle Skogheimbakken nedover og der er det mange kryssende veier osv. Kommer feiemaskinen snart???

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:49, tor. 26 april 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter