Tilbake til alle rapporter

Blokkering av gangsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kyrre Aasen Rogne 09:18, tir. 10 april 2012

Sendt til Ålesund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

For ei tid sidan vart vegen over brua ved slusene blokkert for biltraffikk. Desse blokkeringane er no fjerna. Dei burde ha vore sett på plass att. Det er mange barn som går her, og innimellom er det enkelte bilister som bruker denne snarvegen til skulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter