Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Karin Eva Glomsaas 21:18, tir. 10 april 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Deler av Ospelivegen og Holtvegen på Tronbøl er fortiden uten gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Karin Eva Glomsaas 14:07, søn. 13 mai 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter