Tilbake til alle rapporter

Hull i veibanen og ufremkommelig vei ved nedbør

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:35, ons. 11 april 2012

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Rådyrveien er nå et lappeteppe etter den ble grvd opp i sommer pga fibernett, det er også en rekke hull spesielt i starten og slutten der gangvegen begynner. Drenering ved nr 12 fungerer ikke slik at hele veibanen oversvømmes ved nedbør, her er også veien i meget dårlig forfatnig. Ingen av gatelysene i påfølgende gangveg fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter