Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøyting/skraping

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 20:41, ons. 9 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Lenvik 3 minutter senere

Nå trengs det virkelig og bli gjort noe med strandveien-skogenveien. Den er full av spor/is/hull og ikke minst sørpe. Samme er opp sideveiene. De er rett og slett ikke kjørbar. Man ødelegger bilene på dette føre..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter