Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:42, tir. 17 april 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 2 minutter senere

Hvorfor er det lagt på ekstra asfalt på dumpene i Drammensveien? Er det ikke nok humper på veiene i Melhus?Miljøgata er helt forferdelig å kjøre på. Alle kan ikke ha stor SUV å kjøre med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter