Tilbake til alle rapporter

Dump i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jorunn Kvia 20:44, ons. 9 mars 2011

Sendt til 1 minutt senere

Rett over en undergang for dyr har veien sunket ned, slik at det har blitt en dump i veien i hele bredden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg tror det er Statens Vegvesen som har ansvar for denne vegen, og håper de eller kommunen ordner opp, før bilene blir skadet av den store dumpen.

    Sendt inn av Jorunn Kvia 18:13, tor. 7 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:13, tor. 7 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter