Tilbake til alle rapporter

Kantstein defekt, hull i veien, sporete vei og generelt dårlig asfalt

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gater/Veier av Odd Magnus Rosbach 20:23, søn. 22 april 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Det er diverse feil med denne strekningen på 50meter ca.

Feiemaskinen har prøvd å kjøre over fortauet som er altfor lavt i forhold til kantsteinene, så den har nok kjørt seg fast og ødelagt.

Dette er en vei med mye tung busstrafikk og har derfor synket og laget dype spor i asfalten, bilene som skal til eiendommene går nedi og skraper opp undersiden av bilene.

Flere hull i asfalten på denne korte strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hull i strekningen

    Sendt inn av Odd Magnus Rosbach 22:51, søn. 22 april 2012

  • Hull i strekningen

    Sendt inn av Odd Magnus Rosbach 22:51, søn. 22 april 2012

  • Veldig ugjevn vei, siden bussen og tunge biler kjører her til daglig.

    Sendt inn av Odd Magnus Rosbach 22:52, søn. 22 april 2012

  • Dette problemet er løst

    Publisert anonymt 14:51, tor. 17 september 2015, markert som fikset

  • Dette problemet er løst

    Publisert anonymt 14:52, tor. 17 september 2015, åpnet på nytt

  • Løst

    Publisert anonymt 15:35, ons. 20 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter