Tilbake til alle rapporter

Krater i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Inge Kastås Bjørkhaug 9321 Moen 09:30, tor. 26 april 2012

Sendt til Statens vegvesen region nord og Balsfjord 5 minutter senere

Store huller, så store at biler blir skadet under. Flere steder på strekningen.Blir den ikke utbedret bør den vurdert stengt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ja problemet er delvis løst, fordi det fortsatt mange huller som blir dypere og vanskelig og komme utenom.
    Veistandaren bør vere bedre så blikket kan festes lenger fremme. Veien er fortsatt for dårlig til fylkesvei og være.

    Sendt inn av Inge Kastås Bjørkhaug 9321 Moen 07:59, ons. 30 mai 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter