Tilbake til alle rapporter

Manglende Kommunal lekeplass

Rapportert anonymt 09:42, fre. 27 april 2012

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 3 minutter senere

I nyfeltet på sommerro er det satt av midler til kommunal lekeplass. Nå er 90% av omkring liggende boliger oppført, men ingen lekeplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:19, lør. 26 mai 2012

  • Fremdelse ingen aksjon på den nye lekeplassen.

    Publisert anonymt 00:19, lør. 26 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter