Tilbake til alle rapporter

Telehiv i Østerliveien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:29, man. 30 april 2012

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

2 stk. relativt dype groper i Østerliveien. Flere biler har fått skader på støtfangere etter å ha kjørt ned i disse gropene, selv om det kjøres under fartsgrensen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:58, man. 28 mai 2012

  • Forstatt ikke gjort noen ting med dette.

    Publisert anonymt 19:58, man. 28 mai 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:52, man. 25 juni 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:02, tir. 24 juli 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:39, tir. 21 august 2012

  • Fortsatt ikke gjort noe med dette.

    Publisert anonymt 13:39, tir. 21 august 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:18, tir. 18 september 2012

  • Fortsatt ikke gjort noe med dette. Det oppstår stadig skader på biler som kjører her.

    Publisert anonymt 14:18, tir. 18 september 2012

  • Er nå asfaltert.

    Publisert anonymt 06:06, lør. 22 september 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter