Tilbake til alle rapporter

Forsøppling i skråning v/rasteplass

Rapportert i kategorien Forsøpling av Torbjørn Rudi 17:38, tor. 3 mai 2012

Sendt til Sel 2 minutter senere

Ligger endel søppel nedover skråningen på en rasteplass like etter Dahlemoen når en kommer fra Otta. Alt fra stålamper til søppeldunker ligger strødd utover et stort område, som ikke er god synlig fra forbipasserende men en tragedje for den som stopper for en pause eller for å gå ned til elva for å fiske.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:51, tor. 31 mai 2012

  • Denne saken er sendt Plan og beredskap i kommunen. Dette tilfaller ikke Teknisk drift

    Sendt inn av Bjørn Aabakken 13:00, man. 16 juli 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter