Tilbake til alle rapporter

Dårlige dreneringsrør

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Roy Harald Pettersen 23:16, ons. 9 mars 2011

Sendt til Fauske 4 minutter senere

I området krysset lillnesveien/ Fv 830 går det et drenerings rør for overflate vann fra øvre side av Fv 830, igjennom Fv 830, som kommer ut i lillnesveien 24. For så å igjen gå i rør gjennom innkjørsel til lillnesveien 24 og kommer ut på nedsiden av innkjørsel. Disse rørene begynner å bli i en slik forfatning at vannet hoper seg opp i lillnesveien 24, samt at vannet renner ut på Fv 830 på øversiden av krysset fordi rørene ikke lenger klarer å ta unna vannmengden. dette medfører blant annet at det dras endel grus ut i veibannen i området ved snøsmelting/ store nedbørsmengder, samt at veiskulder graves ut lags siden på motsatt side av krysset lillnesveien/ Fv 830.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke løst

    Sendt inn av Roy Harald Pettersen 16:53, tor. 7 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:53, tor. 7 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:24, tor. 5 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:14, tor. 2 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:54, tor. 30 juni 2011

  • Ingen ting har skjedd

    Sendt inn av Roy Harald Pettersen 11:11, fre. 11 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter