Tilbake til alle rapporter

For høy fartsdump

Rapportert anonymt 13:59, tor. 10 mars 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Denne fartsdumpen er for høy for enkelte lave biler og det ender opp med at vi må kjøre opp mot parkeringsplassen til huset ved siden av for å unngå å skrape hele understellet opp. er det mulig å få fikset dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok

    Publisert anonymt 08:17, torsdag 21 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter