Tilbake til alle rapporter

Innegrodde skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:15, tor. 17 mai 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 4 minutter senere

Vikepliktskilt ut fra Lunden og et 30 km skilt er helt skjult - andre 30 km holder på å falle ned. Ble tatt opp gjennom Farsunds Avis høsten 2011 - kommunen lovet å se på dette..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:12, fre. 15 juni 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:39, man. 16 juli 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:20, tir. 14 august 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:24, man. 17 september 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:33, man. 15 oktober 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, man. 12 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:25, tir. 11 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:32, tir. 8 januar 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:00, tir. 5 februar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter