Tilbake til alle rapporter

Parkering på Møteplass

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 12:10, man. 4 juni 2012

Sendt til Molde 4 minutter senere

Denne bilen (les: vraket) har stått på denne møteplassen i en sving i en måneds tid. Politiet har sett på saken, men mener grunneier eller vegmyndigheter må "rydde opp"! (GPS: 62-46-37N, 7-38-52Ø)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:28, lør. 7 juli 2012

  • Én måned etter at saken ble rapportert første gang, står bilen der fortsatt!

    Publisert anonymt 12:28, lør. 7 juli 2012

  • For et par uker siden dukket en "oppkjøper" opp og drog bilen opp på en henger - og dermed ble problemet fjernet!

    Publisert anonymt 16:07, man. 6 august 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter