Tilbake til alle rapporter

Asfaltkant

Rapportert anonymt 22:05, tir. 12 juni 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Larvik og Vestfold 5 minutter senere

Nyasfaltert vei i Undrumsdal (gamle e-18)gir en høy asfaltkant i krysset til Solerødveien. Må utbedres snarest,ev. skiltes før det kan bli gjort

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rask respons på mitt innlegg, samt at problemet ble ordnet i løpet av samme uke. Meget bra :)

    Publisert anonymt 11:35, tor. 12 juli 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter