Tilbake til alle rapporter

Grus & stein

Rapportert anonymt 09:13, ons. 20 juni 2012

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 2 minutter senere

Rundkjøringen er tildekt i utkjøring og innkjøringsfilene i retning Nord, Vest og Øst med store mengder løsgrus og sten fra bygg transport som har kjørt forbi. Dette gjør rundkjøringen farlig for 2 hjuls transport, og gjør bremsing inn mot og i runkjøringen serdeles farlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 1 dag etter dette ble ordnet opp i er rundkjøringen igjen fylt med grus.

    Publisert anonymt 16:22, man. 16 juli 2012

  • Utbedret

    Sendt inn av John-Helge Hofstad 12:42, man. 18 mars 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter