Tilbake til alle rapporter

Oppmerking

Rapportert anonymt 10:01, fre. 22 juni 2012

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Manglende/slitt oppmerking fører til mange misforståelser og farlig situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:42, tir. 24 juli 2012

  • Desverre et økende problem i hele byen. Noe merking vil bli utført i høst.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 13:14, ons. 25 juli 2012

  • Det er ikkje berre malinga som er farlig. Samme krysset skrik etter asfalt. Djupe spor gir brøytesjåførane ei umulig oppgave, så det hopar seg opp mykje saltslush og slaps (spruter inn fra Langveien og legg seg i krysset). Bilar som skal av kan bli overraska og sklir rett fram i svingen, og bilar som skal inn på Langvegen får problem med å ta laust (og kome seg innpå mens det er grøn lys).

    Sendt inn av Andre Gjørven 10:12, fre. 30 november 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter