Tilbake til alle rapporter

Bilvrak og maskiner

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 18:37, tir. 26 juni 2012

Sendt til Sel 3 minutter senere

Det er samlet en rekke gamle bilvrak og maskiner på eiendommen til GRØNNVEGEN 11. Bilvrakene er til sjenanse for oss og kan utgjøre en risiko for barn. Vi ønsker det ryddig i nabolaget!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne saken er vidresendt Plan og beredskap, da dette ikke tilfaller Teknisk drift

    Sendt inn av Bjørn Aabakken 12:10, man. 16 juli 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter