Tilbake til alle rapporter

Tregt trafikklys i gangfelt

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 12:31, tor. 28 juni 2012

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Trafikklyset i gangfeltet er blitt utrolig tregt. Det tar veeeldig lang tid fra man trykker til det blir grønt. Gangfeltet brukes av barn til og fra Skole/SFO og de har ikke tålmodighet til å vente til det blir grønt og går over på rødt. Tror det mangler noen skilter her som varsler at det er gangfelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:03, tor. 26 juli 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:32, tor. 23 august 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter