Tilbake til alle rapporter

Feil trafikkskilt - enveiskjøring

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Håvar Henriksen 13:07, tir. 3 juli 2012

Sendt til Skjervøy og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Det er satt opp feil trafikkskilt i forbindelse med enveiskjøringen i Severin Steffensens vei. I krysset Alfheimveien - Severin Steffensens vei er trafikkskiltet "Forbudt for motorvogn" brukt istedenfor "Innkjøring forbudt", som det egentlig skulle ha vært.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter