Tilbake til alle rapporter

Kumlokk hopper opp

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:58, tir. 10 juli 2012

Sendt til Gjesdal og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Ringte vegvesenet i går og varslet om kumlokk i krysset Rettedalen-Ole Nielsensvei-Krambugata. Ser at kumlokket nå er skiftet ut med et annet, men problemet fortsetter. Særlig når større kjøretøy kommer fra Rettedalen og skal inn på fv 506, blir kumlokket satt i sirkelbevegelse og svirrer opp av kummen. Dette fører til at det enten blir liggende på skjeve eller at det hopper helt opp av kummen og etterlater et farlig hull som bilistene ikke ser...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:09, tir. 7 august 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter