Tilbake til alle rapporter

Asfalt mangler etter veiarbeid

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Christian Borchgrevink-Vigeland 18:15, tir. 10 juli 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 4 minutter senere

På gangvei nedenfor Granåsen barnehage mangler det asfalt etter veiarbeid på et stort område. Også litt ca. 50 meter fra krysset og opp mot Svalevegen/Uglevegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke fikset etter over ett år!

    Sendt inn av Christian Borchgrevink-Vigeland 15:00, fre. 3 mai 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter