Tilbake til alle rapporter

Hull i veg alle steder i Dombås nord

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:15, tir. 17 juli 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Dovre 4 minutter senere

Det er så enormt masse hull i vegbanen fra HV-skolen og hele Dombås Nord.(hard grus veg) De graver der noen steder, men både før og etter er det humpete og hullete. Store hull flere steder som er ødeleggende for biler. Morkavegen er verst og blir ikke prioritert i det hele tatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter