Tilbake til alle rapporter

Stort hull i utkjørsel på Dombås sentralplass.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:19, tir. 17 juli 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Dovre 1 minutt senere

Alle de titusen turister som kjører ut fra sentralplassen på Dombås hver dag, kjører oppi ett enormt hull som blir tettet en gang annenhver måned. Hullet kommer tilbake hver gang. På tide å gjøre noe annet enn å slenge oppi litt asfalt snart? Begynner å nærme seg svært dypt og ødeleggende!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter