Tilbake til alle rapporter

Dårlig gangvei

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier anonymt 16:53, ons. 25 juli 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 2 minutter senere

Dårlig drenering og løst dekke gjør at gangvei blir ødelagt av vann. Hull kombinert med grov pukk og bratt hellig er dårlig kombinasjon. Gangveien benyttes mer enn før, burde vært fast dekke. Dette ville også gjort framkommeligheten bedre i den bratte hellingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:01, ons. 12 september 2012, markert som fikset

  • Ordnet

    Publisert anonymt 12:27, man. 29 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter