Tilbake til alle rapporter

Skader i vegen etter gravearbeide.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:35, man. 30 juli 2012

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Etter gravearbeide i vinter er vegen skadet, det er nå en stripe med grus som går på tvers av vegen, grunnet naturlig slitasje er nå denne delen egentlig et hull. Det er ubehagelig/ vanskelig å passere med tråsykkel og motorsykkel/moped. Her er det en privat utbygger av et nærliggende boligfelt som har glemt å ordne opp etter seg. Det passerer større kjøretøyer i forbindelse med byggingen, så skadene på veg blir større.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:40, tir. 28 august 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:07, tir. 25 september 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter