Tilbake til alle rapporter

Asfaltering av innkjørsel

Rapportert anonymt 12:15, man. 30 juli 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Larvik og Vestfold 4 minutter senere

Ved graving for fibernett høst 2011/vår 2012 (tror det var Viken fibenett) så ble en asfaltert innkjørsel gravet vekk. Det ble sagt av de som gravde at andre skulle komme tilbake og asfaltere. Ser dette har skjedd på andre eiendommer i Kolleveien men ikke hos oss. Kan dere helpe oss å få ordnet dette?

Mvh Anders Waage

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ringte direkte til Viken. De fikset det.

    Publisert anonymt 13:32, tir. 28 august 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter