Tilbake til alle rapporter

Skilt mangler

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:21, ons. 1 august 2012

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

På denne staden har det tidlegare stått fareskilt som varsla om mogleg glatt vegbane. Skiltet vart fjerna i forbindelse med vegarbeid tidlegare i år, men har ikkje blitt satt opp igjen etter at arbeidet vart avslutta, kun stolpen står igjen. Når det snart går mot haust/vinter att bør skiltet verta satt opp igjen, ettersom brua kan verta svært glatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter