Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Arild Kjøniksen 09:41, ons. 8 august 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Nærøy 3 minutter senere

Det mangler veilys i Jeger Johnsveg ved nr 20 på Kolvereid. Dette er det gitt beskjed om til Nærøy kommune flere ganger. Problemet har vært siden vinteren 2011/2012.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har gitt beskjed til Nærøy kommune flere ganger om manglende veilys i Jeger Johnsveg ved nr 20 på Kolvereid. Det har lyst en kort stund innimellom. Det har til dags dato etter flere måneder ikke skjedd noe. Det er på tide kommunen ordner opp i dette nå.

    Sendt inn av Arild Kjøniksen 07:58, fre. 24 august 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:07, ons. 5 september 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter