Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Inger Johnsen 16:11, ons. 8 august 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

Asfaltdekket i Fosseveien er utrolig dårlig. Hull, asfaltlapper. Hele veien er dårlig, men spesielt fra nr 16 og ned til Styrmoes vei. Mvh Inger Johnsen, nr 15

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:43, ons. 5 september 2012

  • De størtse hullene er fylt, men gaten er fortsatt i en dårlig forfatning, og trenger å asfalteres i sin helhet

    Sendt inn av Inger Johnsen 07:57, tor. 4 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter