Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Even Knudsen 08:24, tor. 9 august 2012

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Hull i vei ved inngang til barnehage (Rosenberggata), og ved innkjørsel til Julebauen 14. Gruset parkeringsplass for Julebauen/Jentebukta badeplass fylles opp av store vannmasser ved og etter regn og gjester parkerer i vei. Planeres og evnt. asfalteres. + div mindre skader på Julebauveien etter årtier med lappverk. Ha en god dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:51, tor. 6 september 2012

  • Arbeid igangsatt på hull i vei ved barnehage. Ellers ingen aktivitet/utbedring registrert.

    Sendt inn av Even Knudsen 08:51, tor. 6 september 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:20, tor. 4 oktober 2012

  • Hull i asfalt utvidet fra 0,3 m2 til ca 4 m2, fylt på med grus og sperret av. Ellers ingen arbeider på resten av Julebauveien /parkeringsplass.

    Sendt inn av Even Knudsen 11:20, tor. 4 oktober 2012

  • Hull ved barnehage er reparert. Status for resten av vei + parkeringsplass er uendret.

    Sendt inn av Even Knudsen 12:43, tor. 1 november 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter